SON DAKİKA

Vergi Haftası ziyaretleri devam ediyor

Bu haber 25 Şubat 2020 - 6:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bitlis’te 31. Vergi Haftası dolayısıyla Defterdar Ferit Özçelik, kurum personeliyle birlikte; Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay’ı makamında ziyaret etti.

24 Şubat – 2 Mart tarihleri arasında kutlanan Vergi Haftası Defterdarlık çalışmaları, Bitlis’teki vergi tahsilatı ve diğer işlemler hakkında bilgi veren İl Defterdarı Ferit Özçelik, Vergi Haftası dolayısıyla hizmetlerin daha verimli yapılabilmesi için verginin öneminden bahsederek, vergi bilincinin çocuklarımıza ve vatandaşlarımıza aktarılması gerektiğini söyledi.  Defterdar Ferit Özçelik, Gelir İdaresini daha iyi tanıtabilmek, mükellef ile devlet arasındaki kaynaşmayı sağlamak adına her yıl Vergi Haftası etkinlikleri düzenlediklerini ve bu etkinlikler vesilesiyle mükellefleri vergi konusunda bilinçlendirdiklerini belirtti.

 Konuklarının 31. Vergi Haftası’nı kutlayan ve ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, toplumda vergi bilincinin geliştirilmesine yönelik tüm çalışmalara destek olacağını, ödenen vergilerin vatandaşa hizmet olarak geri döndüğünü belirterek, ilimizin bu konuda oldukça duyarlı ve hassas olduğunu kaydetti.

mersin escort