SON DAKİKA

VEDAŞ personelleriyle iftarda buluştu

Bu haber 25 Mayıs 2018 - 8:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Van Gölü Elektrik Dağıtım A.Ş (VEDAŞ) Bitlis İl Müdürlüğü tarafından Bitlis ve ilçelerinde görev yapan kurum personellerine yönelik iftar yemeği verildi.

Tatvan ilçesindeki bir restoranda düzenlenen iftar yemeği kapsamında VEDAŞ’ın Bitlis ve ilçelerinde çalışan personelleri iftar yemeğinde bir araya geldi.

İftar programı öncesi bir konuşma yapan VEDAŞ Bitlis İl Müdürü Tahsin Uzunselvi, kurum personellerine iftar programına katılımlarından dolayı teşekkürlerini iletti.

Uzunselvi’nin ardından konuşan VEDAŞ Dağıtım Direktörü Ali Aydın ise, şirket yöneticilerinin selamlarını ileterek ‘’Yönetim olarak çalışma arkadaşlarımızla bu tür etkinliklerde bir araya gelmeyi önemli ve anlamlı buluyoruz. İçinde bulunduğumuz Ramazan aynın da hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu vesileyle hepinize selam ve saygılarımı sunuyorum.’’ dedi.

İftar programı okunan dualarla son buldu.

Programa VEDAŞ Dağıtım Direktörü Ali Aydın, VEPSAŞ Direktörü Yusuf Hilal, Van Bölge Müdürü Emrullah Okuducu, VEPSAŞ Bitlis İl Müdürü Semih İnce, VEDAŞ Bitlis İl Müdürü Tahsin Uzunselvi ve kurum personelleri katıldı.