SON DAKİKA

Vali Ustaoğlu, park yapım çalışmalarını inceledi

Bu haber 09 Haziran 2018 - 9:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bitlis Valisi ve Belediye Başkanvekili İsmail Ustaoğlu, kentte yapımı devam eden çocuk parklarında incelemelerde bulundu. Hüsrevpaşa Mahallesinde yapımı devam eden çalışmaları yerinde gören Vali Ustaoğlu, yetkililerden çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Çocukların güvenli bir ortamda oyun oynamaları için çalışmaları sürdüreceklerini belirten Ustaoğlu, kentin dört bir yanına parklar yaparak çocukların mutlu olacağı bir ortam oluşturmak istediklerini söyledi.

Ustaoğlu, şunları kaydetti:”Büyük parkların yanında küçük park alanlarına da önem veriyoruz. Özellikle mahallelerde parkları evlere yakın yapıyoruz ki aileler bir yandan otururken çocukları da doyasıya eğlensinler. Çalışmalarımızı kararlı bir şeklide sürdürüyoruz. Çocuklarımız için elimizden gelen tüm gayretleri göstereceğiz.”

Ustaoğlu, vatandaşlarla da bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi.Vatandaşlar, çalışmalardan dolayı Vali Ustaoğlu’na teşekkür etti.

Ustaoğlu, daha sonra Bedrettin Yaman isimli hasta vatandaşı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. BİTLİS (AA)