SON DAKİKA

Vali Köy çocuklarına verdiği sözü yerine getirdi

Bu haber 28 Kasım 2019 - 6:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bitlis Valisi Oktay Çağatay, geçtiğimiz günlerde ziyaret ettiği Çeltikli köyündeki öğrencilere verdiği sözü yerine getirdi.

Öğrenciler ziyaret sırasında Vali Çağatay’a Vangölü ve Tatvan’ı görmediklerini belirtmeleri üzerine söz vererek, öğrencileri öğretmenleri ile birlikte Tatvan’a getirtti. Vangölü sahilini gezen öğrenciler, daha sonra sinemaya gitti. Öğrencilere öğlen yemeği verilmesinin ardından köylerine geri gönderdiler.

Çeltikli Şehit Nadir İpek İlkokulu öğrencilerine verdiği sözü yerine getiren Vali Oktay Çağatay, öğrencilere unutulmaz bir gün yaşattı. İlk defa köylerinden çıkan bazı öğrenciler, Vangölü sahilinde fotoğraf çektirdi. Vali Oktay Çağatay’ın sürprizi doğrultusunda öğrenciler, öğretmenleri ve Çeltikli Köy Muhtarı eşliğinde karayoluyla ilk defa Tatvan’a gelerek şehir merkezini gezdi.  Sahil gezisinden sonra öğrenciler, Tatvan Yaşam Alışveriş Merkezini gezdi. Burada yemek yiyen öğrenciler, daha sonra sinema salonunda film izledi. Mutlulukları gözlerinden okunan öğrenciler, Vali Oktay Çağatay’a teşekkür ederek köylerine geri döndü.

mersin escort