SON DAKİKA

Vali Çağatay, vatandaşlarla bir araya geldi

Bu haber 28 Kasım 2019 - 6:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vali Oktay Çağatay başkanlığında halk toplantısı düzenlendi

Vali Oktay Çağatay, il merkezinde Zeydan Mahallesinde yaşayan vatandaşlarımızla “Halk Toplantısı” gerçekleştirdi. Taziye evinde düzenlenen toplantıya; Vali Oktay Çağatay, Vali Yardımcısı Kemal Karahan, Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, İl Emniyet Müdürü Yaman Ağırlar, İl Sağlık Müdürü Koray Okur, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Korkmaz, kurum amirleri ve mahalle sakinleri katıldı.

Devletin tüm hizmetlerini vatandaşa ulaştırmak için çalıştıklarını ifade eden Vali Çağatay, sıkıntıları yerinde görüp çözüm bulmak için bu toplantıları gerçekleştirdiklerini söyledi.

Vali Çağatay, şunları konuştu:

“Bu rutin toplantıları zaman zaman gerçekleştiriyoruz. Bu toplantılara gelirken yalnız gelmiyorum. Vali Yardımcıları ve kurum müdürleri ile birlikte geliyorum. Amacımız; hizmetlerimizi mümkün olduğu kadar vatandaşlarımızın ayağına kadar götürmek, sizleri dinleyip sıkıntılarınızı yerinde cevaplayıp çözüm bulmak. Biz, sizlerin isteklerinizi ve sorunlarınızı dinlemek için geldik. İnsanın olduğu yerde ihtiyaç bitmez ama gönlümüz ister ki hiçbir ihtiyaç çözümsüz kalmasın.”

Konuşmasının ardından Vali Oktay Çağatay, mahalle sakinlerinin isteklerini ve sıkıntılarını dinleyip, çözüm bulmaya çalıştı. Toplantı sonunda kendisiyle birebir görüşmek isteyen vatandaşlarla tek tek ilgilendi.