SON DAKİKA

TATVAN’DA ‘DE LA REGİNA ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ’ HİZMETE AÇILDI

Bu haber 24 Eylül 2020 - 6:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Girişimci işadamları Serdar Dinç ve İzzettin Çağan tarafından, Bitlis’in Tatvan ilçesinde “De La Regina Estetik ve Güzellik Merkezi” hizmete açıldı. Kültür Mahallesi’ndeki Adalet Plaza’da hizmete açılan Estetik ve Güzellik Merkezi’nin açılış kurdelesini kesen Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, yeni iş yerinin hayırlı olması dileğinde bulundu. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından davetlilere iş yerindeki cihazlar tanıtılarak yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi verildi.

Açılış programının ardından, kısa bir açıklama yapan işletmecilerden İzzettin Çağan, üstün teknoloji cihazlar ve tecrübeli kadro ile kaliteli hizmet vermeyi planladıklarını söyledi. Merkezi Tatvan olmak üzere De La Regina‘yı bir marka halinde ülke geneline yaymayı planladıklarını ifade eden İzzettin Çağan, “De La Regina Estetik ve Güzellik Merkezi’dir.

Tecrübeli kadrosu ile yanak dolgu, dudak dolgu, badem göz estetiği, botoks, saç pip, yüz prp, ben alma, ip askı, fransız askı, altın iğne, cilt bakımı, lazer tedavisi, burun dolgusu, yüz inceltme botoks plazmoge ile ameliyatsız göz kapağı estetiği, gençlik aşısı, kollejen aşısı, iğneli lipoliz, dermopen, yüz germe, kirpik lifting, kaş dizaynı, medikal el ve ayak bakımları, mantar tırnak ve batık tırnak tedavisi, manikür ve pedikür, mezoterapi, ben silme, dövme silme, dermapen, lazer epilasyon, altın iğne, kaş kontür, ozon terapi ve normal cilt bakımı işlemleri yapmaktadır” diye konuştu.