SON DAKİKA

TATVAN SAHİLİNDE 150 METREKARELİK TÜRK BAYRAĞI DALGALANACAK

Bu haber 13 Kasım 2019 - 9:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tatvan ilçesi sahiline dikilecek 45 metrelik bayrak direğinde 150 metrekarelik Türk bayrağı dalgalanacak. Van Gölü’nün Tatvan sahilinde kurulacak direğin bulunduğu alanda incelemelerde bulunan Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan ile Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani çalışmada emeği geçenlere teşekkür etti.

Bitlis’in Tatvan ilçe sahilinde kurulacak olan bayrak direği alanında, Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani ve kamu kurum amirleri ile birlikte incelemelerde bulunan Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, çalışmada emeği olanlara teşekkür etti. Bayrak direğinin Tatvan Liman Başkanı Abdurrahman Aki’nin gayretleriyle, İşletme Mahallesi’ndeki Tatvan İskele’sine kurulacağı ve burada 150 metrekare büyüklüğünde Türk Bayrağı dalgalanacağı belirtildi.

Bayrak ve Bayrak direğinin Marmara Ereğlisi Liman Tesisleri Sahibi Yaşar Kaptan Çebi tarafından gönderildiğini belirten Tatvan Liman Başkanı Abdurrahman Aki, “Tekirdağ’ın Marmara Ereğlisi’nde bulunan Martaş Marmara Ereğlisi Liman Tesisleri kurucusu Yaşar Kaptan Çebi tarafından Tatvan Liman Başkanlığı’mıza ve Tatvanlı hemşerilerimize bir armağanıdır. Kendilerine teşekkürler ediyorum. Ayrıca katkılarından dolayı Deniz Ticareti Genel Müdürü Sayın Halil Yıldız Bey’e de şükranlarımı sunarım” dedi. BİTLİS (AA)

 

mersin escort