SON DAKİKA

TATVAN BELEDİYE BAŞKANI GEYLANİ’DEN ŞEHİT ANNELERİNE ZİYARET

Bu haber 13 Mayıs 2019 - 10:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, Tatvan’daki şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti. Tatvan Belediye Başkanı Emin Geylani, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin Korkmaz, Ak Parti Tatvan İlçe Başkanı Cemil Sayılgan ve beraberindekiler ile birlikte Tatvan’daki Şehit ve Gazi ailelerini ziyaret edip anneler günlerini kutladı. Şehit ailelerinin her zaman ve her koşulda yanlarında olduklarını vurgulayan Başkan Geylani, şehitlerin emanetlerine en iyi şekilde sahip çıkacaklarını ifade etti.

Geylani, ‘Annelerimiz her zaman bizim için kıymetlidir’ diyerek, “Her daim onların yanında olacağız. Özellikle şehit ailelerimiz bizler için çok kıymetli, onlara olan sonsuz saygı ve sevgimiz yanında rahmetli şehitlerimizin bizlere emanetleridir, bizler de onların evlatlarıyız. Başta şehit ve gazilerimizin anneleri olmak üzere Tüm Annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun” şeklinde konuştu. Şehit ve gazilerimizin evlerini ziyaret eden Geylani, “Ramazan ayı münasebetiyle ev ziyaretleri yapıyoruz. Fırsat buldukça ziyaretlerimizi sürdürüyoruz.

Şehitlerimiz yerlerinde rahat uyusun. Bizden önceki nesiller nasıl ki bu topraklara sahip çıktıysa Şehitlerimizden sonraki nesiller de bu topraklara sahip çıkacak. İnşallah huzur içerisinde hep birlikte bu topraklarda yaşayacağız. Sağlık, sıhhatle Ramazan Bayramı’na çıkmayı yüce Rabbimden niyaz ediyorum. Allah, büyüklerimizi başımızdan eksik etmesin. Allah, şehit ve gazilerimizin anne ve babalarına sağlıklı uzun ömürler versin” şeklinde konuştu. Şehit ve Gazi aileleri ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirip, Başkan Emin Geylani’ye teşekkürlerini ilettiler.

mersin escort