SON DAKİKA

Polisler Öğrencilerle Oyun Oynadı

Bu haber 13 Şubat 2018 - 13:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Hizan Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memurları, Altınoluk Gökçimen Ortaokulunda düzenlenen etkinliklerle öğrencilerle bir araya geldi. Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Gençlik Merkezi iş birliğiyle  Altınoluk-Gökçimen Ortaokulunda halat çekme, ebru sanatı, tenis, çuvalla koşma, sandalye kapma, voleybol ve bilgi yarışması gibi birçok etkinlik düzenlendi.

İlçede başarılı operasyonlar yürüterek terör örgütü PKK’ya göz açtırmayan polis ekipleri, yapılan etkinliklere katılarak çocukların yüzlerini de güldürdü.  Hizan Milli Eğitim Müdürü Necdet İnan, yaptığı açıklamada, polisler ile gençlik merkezi üyelerinin düzenlenen organizasyonda öğrencilerle bir araya geldiğini söyledi.

Birlikte sportif ve eğlence anlamında güzel etkinlikler düzenlediklerini ifade eden İnan, şöyle konuştu:  “Amacımız çocuklarımız ile özellikle kurumlarımız, emniyet teşkilatımız ve polislerimizin bir şekilde kaynaşmalarını sağlamak. Bu anlamda güzel bir etkinlik oldu. Bu anlamlı etkinlik ile yine bu okulumuzda yaptıkları boyama ve diğer çalışmalarından dolayı Gençlik Merkezi Müdürümüz Erkan Doymaz’a teşekkür ederim.” BİTLİS (AA)