SON DAKİKA

MUTKİ KAYMAKAMI HALK TOPLANTISINDA VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Bu haber 02 Ocak 2018 - 13:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Mutki Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Kılıç Şehit Güvenlik Korucu Rıfat Kaya Toplantı Salonunda her ay rutin olarak düzenlenen ‘Halk Toplantısında’ vatandaşlarla bir araya geldi.  Kılıç’ın gündeminde karla mücadelede alınacak tedbirler vardı. Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Kılıç, Halk Toplantıları vesilesiyle vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.  Sabah saatlerinde Şehit Güvenlik Korucusu Rıfat Kaya Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya çok sayıda vatandaş katıldı. Kurum amirleriyle vatandaşların sorun ve isteklerini dinleyen Kılıç, ilçede devam eden ve başlanacak olan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Mutki’nin konut ihtiyacını karşılamak için TOKİ’ye müracaat edildiğini söyleyen Kılıç, önümüzdeki günlerde vatandaşlardan resmi müracaatların alınacağı bilgisini verdi.

Yeni Mahalleye Cami Müjdesi

Mutki’de yapımı devam eden çalışmalar hakkında bilgi veren Kılıç, sokak sağlıklaştırma projesi kapsamında ikinci etabın ay sonu itibariyle başlanacağını aktardı. Kılıç “ Sokak sağlıklaştırma projemiz devam ediyor. Bu ayın 25’inde tabelalarımız gelecek. Dükkanlar gelecek tabelalarla yeni bir görünüme kavuşacak. Yani mahallemizde cami yapmayı düşünüyoruz. Arkadaşlar, proje çalışmalarına başlayacak” dedi.  Yapılacak olan Büyük Park’ın maliyet tablosunun çıkarıldığı aktaran Kılıç, parkın 2018 yılında peyder pey hizmete açılacağını söyledi.

Kılıç: ‘Karla mücadele için yeni araçlar kiralandı.’ Karla mücadelede etkin performans gösterilmesi için yeni araçların kiralandığını aktaran Kılıç, sözlerine şöyle devam etti: “Geçtiğimiz yıl asılsız ihbar yok denecek kadar azdı.  Bu konuda Muhtarlarımıza ve vatandaşlara burada teşekkür etmek istiyorum. Karla mücadele için gerekli tedbirleri aldık.” Toplantı, muhtar ve vatandaşların sorun ve taleplerini dile getirmesinin ardından sona erdi.