SON DAKİKA

Güroymak’ta “Yavrularımızla Kucaklaşıyoruz” Etkinliği

Bu haber 05 Şubat 2018 - 8:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bitlis’in Güroymak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ufuk Özen Alibeyoğlu, “Yavrularımızla Kucaklaşıyoruz” etkinliği kapsamında ilçedeki çocukları makamında ağırlamaya devam ediyor. Bir yandan ilçe kaymakamlığı diğer yandan ise belediye başkan vekili olarak çalışmalarını sürdüren Alibeyoğlu, yoğun programına rağmen ilçedeki çocukları da ihmal etmiyor. Haftanın belli günlerinde mesaisinin bir kısmını “Yavrularımızla Kucaklaşıyoruz” etkinliği kapsamında ilçedeki çocuklara ayıran Alibeyoğlu, bu kapsamda çocuklar makamında ağırlamaya ve onlarla vakit geçirmeye devam ediyor.

Çocuklara özel bir ilgi göstererek onlara ne kadar değerli olduklarını bizzat hissettiren Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Ufuk Özen Alibeyoğlu, bunu da bir gelenek haline getirdi. Sokakta karşılaştığı çocuklarla koyu bir sohbete girdikten sonra onları makamına davet eden Alibeyoğlu, makamında da çocuklara özel bir ilgi gösteriyor. Makamında çocuklara çay ve tatlı ikramında bulunup, sık sık kötü alışkanlıklardan uzak durmaları, ailelerine, vatana ve millete hayırlı birer evlat olmaları için nasihatlerde bulunan Alibeyoğlu, daha sonra ise çocuklara yemek ikramında bulunuyor.

Alibeyoğlu’nun özel ilgisi karşısında kendilerini oldukça değerli hisseden çocukların mutluluğu ise gözlerinden okunuyor. İlçedeki çocukları makamında ağırlamaya ve onlara vakit ayırmaya devam edeceğini belirten Alibeyoğlu, çocukların her birinin ayrı ayrı değerli olduğunu söyledi. Amaçlarının çocuklara ne kadar değerli oldukları hissettirmek olduğunu kaydeden Alibeyoğlu, özel ilgi gösterdikleri çocukların her birinin gözlerindeki mutluluğun paha biçilemez olduğunu ifade etti.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Ufuk Özen Alibeyoğlu’nun ağırladığı çocuklardan 10 yaşındaki Ahmet Kandemir ise, ilk defa bir kaymakamın konuğu olduğunu belirterek, kaymakamın özel ilgisi karşısında çok mutlu olduğunu ifade etti.