SON DAKİKA

Güroymak Aile Destek Merkezi Tatvan’da sergi açtı

Bu haber 14 Mayıs 2018 - 9:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Güroymak Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) bünyesinde faaliyet yürüten Güroymak Aile Destek Merkezi, Tatvan ilçesinde “Anneler Günü” adı altında sergi açtı.

Tatvan Yaşam Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen serginin açılış kurdelesi Güroymak Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu’nun eşi Güroymak Aile Destek Merkezi sorumlusu Nagihan Alibeyoğlu ile davetli kadınlar tarafından kesildi.

Açılışın ardından davetliler, halı atölyesi, filografi, el sanatları, hat ve tezhip, çeyiz, dikiş nakış, sabun işleme ve benzeri kurslardaki kursiyerler tarafından yapılmış olan ürünlerin yer aldığı sergiyi gezdi.

Açılışa, Bitlis Vali Yardımcısı Tekin Erdemir, Güroymak Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu, Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, Başkan Yardımcısı Abdulbaki Menteş, Bitlis İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Korkmaz, Bitlis Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bilal Elkatmış, kamu kurum amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, kursiyerler ve davetliler katıldı. BİTLİS (AA)