SON DAKİKA

Bitlis’te Yaz Spor Okulları Faaliyetlerini Sürdürüyor

Bu haber 18 Temmuz 2018 - 12:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bitlis ve ilçelerinde gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğü tarafından değişik branşlarda faaliyet gösterecek yaz spor okullarının faaliyetleri devam ediyor.
Ücretsiz yaz spor okullarının 25 branşta kayıtları devam ediyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Bitlis Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bilal Elkatmış, sporun bir yaşam kültürü olduğunu söyledi.
Çocukların zamanlarına değer katmak için yaz okullarına beklediklerini belirten Elkatmış, şöyle konuştu: “İl Spor Merkezlerimizde almış oldukları eğitimler sonrasında çocuklarımızın antrenmanlara katılımı sağlanarak onlara sporcu olma yolu açmaktayız. İlimizi ve ülkemizi Uluslararası platformda temsil etme bakımından İl Spor Merkezleri onlar için önemli bir fırsat olmaktadır. Sporun bir yaşam kültürü olarak benimsemeleri yegane amacımızdır. Yılın 12 ayı antrenörlerimiz nezaretinde altyapıya yönelik çalışmalarımız kayıtlarımız devam ediyor. Ailelere de çocuklarını tesislerimize getirmek kalıyor. Çocuklarınızın zamanlarına değer katmak için yaz okullarına bekliyoruz.”