SON DAKİKA

3. SAYFA

Bitlisliler, Ayna Grubunun Şarkılarıyla Coştu

Bu haber 09 Ağustos 2018 - 7:21 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bitlis’in düşman işgalinden kurtuluşunun 102’nci yılı etkinlikleri kapsamında sahne alan Ayna grubu, şarkılarıyla vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşattı.

Bitlis Belediyesi ve İl Kültür Turizm Müdürlüğü tarafından kent merkezi’ndeki Gökmeydanda verilen konsere,Bitlis Valisi  ve Belediye Başkan Vekili İsmail Ustaoğlu, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı. Konserde sahne alan Ayna grubu, şarkılarıyla  Bitlislilere unutulmaz bir gece yaşattı. Gecede konuşan Vali ve Belediye Başkan Vekili Ustaoğlu,Bitlis’in düşman işgalinden kurtuluşunun 102’inci yılı gururunu yaşadıklarını belirterek,”Bu coşku ve heyecanı bize yaşatan Ayna grubuna huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Bitlis nasıl ki; 100 yıl önce yaşlısı, genci, kadını ve erkeğiyle yedi düvele karşı bir, iri ve diri olmuşsa bugün, bu tarihi güzel meydanda yine aynı birlik ve dirliği birlikte yaşıyoruz. Hepinize bu akşam buraya geldiğiniz için teşekkür ediyorum.” dedi.
Vali Ustaoğlu, konserde sahne alan Ayna Grubu solistlerinden Erhan Güleryüz’e hediye verdi. Gecenin geç saatlerine kadar devam eden konser, vatandaşların havai fişek atmasıyla son buldu.