SON DAKİKA

Bitlis Valisi  Oktay Çağatay’ın 10 Nisan Polis Günü Mesajı

Bu haber 09 Nisan 2020 - 12:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ülkemizde iç güven ortamının oluşmasına yönelik olağanüstü gayretler sergileyen Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 175. yılını kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde bulunması için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan, her türlü zorluğa göğüs geren Emniyet Teşkilatımız’ın, yasalar çerçevesinde kamu düzeninin korunması, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması için devletin asli görevlerini layıkıyla yerine getirdiği gibi, bundan sonra da o şerefli mazisinden ve milletinden aldığı güçle, topluma güven veren hizmetlerini yüksek bir şuur ve halkla beraber en iyi şekilde devam ettireceğine inancımız tamdır.

Polis Teşkilatımızın Kuruluşunun 175. yılında; Bitlis ilimizin ve ilçelerimizin huzur ve güvenliğinin sağlanmasındaki üstün gayret ve başarılarından dolayı her kademedeki bütün amir ve memurlarımızı kutluyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; görevi esnasında şehit olan polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor; emekliye ayrılan ve vazifeleri başında olan emniyet teşkilatımızın her kademedeki fedakâr ve cefakâr çalışanlarına aileleri ile birlikte sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.