SON DAKİKA

BİTLİS VALİSİ OKTAY ÇAĞATAY’DAN YENI YIL MESAJI

Bu haber 31 Aralık 2019 - 7:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bitlis Valisi Oktay Çağatay, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Vali Oktay Çağatay mesajında, yepyeni umutlarla yeni bir yıla merhaba demenin heyecanı içinde olduklarını belirterek, şunları söyledi: “Yepyeni umutlarla yeni bir yıla daha merhaba demenin heyecanı içindeyiz.

Ne mutlu bizlere ki milletçe birlik ve beraberlik içerisinde, birbirimize kenetlenmiş, daha güçlü bir ülke olarak, geleceğe daha bir güvenle bakarak yeni bir yıla daha giriyoruz. Yeni beklentilerle, yeni umutlarla dolu yeni bir yıla girerken, millet olarak; birlik, beraberlik içerisinde, kardeşlik içerisinde, azim ve kararlılıkla geleceğe yürümeye devam edeceğiz.İnanıyorum ki daha büyük sevinçler, daha büyük heyecanlar yaşayacak, ilimizi ve Ülkemizi çok daha aydınlık yarınlara hep birlikte taşıyacak, nice yeni güzel yıllara birlikte kavuşacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2020 yılının ülkemize, milletimize, tüm insanlığa, huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni ederim. Bu vesile ile hizmet etmekten onur duyduğum Saygıdeğer Bitlis’li hemşerilerimin, her kademedeki kamu görevlisi arkadaşlarımın, değerli basın mensuplarımızın, Şehit yakınları ve Gazilerimizin yeni yılını en içten duygularımla kutluyor, Şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, tüm Bitlisli hemşerilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”