SON DAKİKA

Bitlis Valisi Oktay Çağatay, Şehit Ailesini Ziyaret Etti

Bu haber 17 Şubat 2020 - 15:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bitlis Valisi Oktay Çağatay, Aralık ayında Kuzey Irak’ta Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından yürütülen ‘Pençe-3’ operasyonu sırasında, teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Sözleşmeli Uzman Er Alparslan Kurt’un ailesini ziyaret etti.

Vali Oktay Çağatay, beraberinde İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Nail İlbey, İl Emniyet Müdürü Yaman Ağırlar ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü İsmetullah Altun ile birlikte Şehit Piyade Sözleşmeli Er Alpaslan Kurt’un 8 Ağustos mahallesindeki ailesini ziyaret etti.

Şehit babası Feyyaz Kurt tarafından karşılanan Vali Oktay Çağatay ve beraberindeki heyet, şehit ailesiyle sohbet etti. Şehit ailelerini, her zaman ziyaret ettiklerini belirten Vali Oktay Çağatay, vatan için en değerli varlığı olan evlatlarını feda etmiş ailelerimizin her zaman başımızın üstünde yerleri olduğunu söyledi. “Onların sıkıntısı bizim sıkıntımızdır, onların sorunu bizim sorunumuzdur.” diyen Vali Oktay Çağatay, devletimizin tüm kapılarının kendilerine her zaman açık olduğunu söyledi.

 Şehit babası Feyyaz Kurt, ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirdi.

mersin escort