SON DAKİKA

Bitlis Belediyesi yeni hizmet binasında hizmet verecek

Bu haber 17 Ocak 2021 - 9:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bitlis Belediye Başkanlığı tamamladıkları yeni hizmet binana taşındı. Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, modern hizmet binasında artık bugünden itibaren hizmet vereceklerini belirtti.

Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, yeni çarşıda bulunan ve Bitlis’e yakışır modern bir belediye hizmet binasını tamamladıklarını belirterek, 3 katlı binada modern bir çalışma ofisleri ile halka hizmet vermeye başladıklarını söyledi.

Yapılan hizmet binasının hem belediye çalışanları hem de halka ferah bir ortamda çalışma fırsatı sunduğunu ifade eden Tanğlay şunları konuştu:
“Seçim vaatlerimiz arasında bulunan yeni hizmet binasını çok kısa süre içerisinde yapmak bize nasip oldu. Bitlis Belediyesinin verdiği hizmet kalitesini daha da arttıracak, Bitlis halkına çağdaş ve hızlı hizmet verecek olan yeni belediye binasındaki çalışmalar tamamlandı. Belediye binasına gelen her vatandaşın işlemlerini daha rahat yapabilmesi için de tüm ince detayların düşünülmüş ve bütün birimler de aynı çatı altında toplanmış oldu. Yeni Hizmet binamızda vatandaşlarımızın işlemleri daha kolay ve hızlı çözülebilecek. Ben ve ekibim ilimize layık, modern bir belediye binasını çok kısa bir süre içinde kazandırmanın mutluluğu içerisindeyiz.”