SON DAKİKA

“Bir Gelecek”  Projesi kapsamında Bitlis’e masa tenisi ve ekipman desteği

Bu haber 18 Haziran 2020 - 14:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülen “Bir Gelecek” Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Bitlisli gençlerin kullanması için masa tenisi ve malzeme desteği verildi.

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu, Birevim ile Beşerî ve İktisadi Kalkınma Derneği (BEKA) arasında imzalanan protokol ile Bitlisli genç sporculara masa tenisi ve ekipman desteğinde bulunuldu. Bitlis Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün Spor Salonunda düzenlenen programa; Vali Yardımcısı Kemal Karahan, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Akgün, Gençlik ve Spor İl Müdürü Bilal Elkatmış, BEKA Derneği Genel Başkanı ve Bir Gelecek Genel Koordinatörü Mustafa Alpay ve sporcular katıldı.

Programdan sonra Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın himayesinde yürütülen “Bir Gelecek” Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında düzenlenen programa katılmak üzere Bitlis’e gelen Birevim Koordinatörü ve beraberindeki heyet Bitlis Valisi Oktay Çağatay’ı ziyaret etti. Makamında heyeti ağırlayan Vali Çağatay, ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirterek, spora verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.