SON DAKİKA

BİGACEM’den KANAL C’ye “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Bu haber 26 Haziran 2018 - 14:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

Bitlis Gazeteciler Cemiyeti (BİGACEM) Başkanı Özcan Çiriş, Bitlis’in ulusal bazda yayın yapacak olan ilk ve tek televizyon kanalı olan “KANAL C” televizyonuna “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

BİGACEM Genel Sekreteri Hakan Okay ile birlikte ilimizde yeni hizmete giren “KANAL C” televizyonun Tatvan ilçesindeki stüdyosuna bir ziyaret gerçekleştiren BİGACEM Başkanı Özcan Çiriş, Bitlis’in ulusal bazda yayın yapan tek televizyon kanalı olan “KANAL C” televizyonun Bitlis’e hayırlı olmasını diledi.

“KANAL C” televizyonun sahibi ve aynı zamanda Genel Yayın Yönetmenleri Hamit Atlı ve Emre Aydemir’e Bitlis’e kazandırdıkları televizyon kanalından ötürü teşekkürlerini ileten Özcan Çiriş, çalışmalarında ise başarı dileğinde bulundu.

Televizyon kanalının son durumu ve çalışmalarıyla ilgili BİGACEM Başkanı Özcan Çiriş’i bilgilendiren Hamit Atlı ve Emre Aydemir, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Bitlis’e ulusal bazda yayın yapacak olan ilk ve tek televizyon kanalını kazandırdıkları için mutlu olduklarını ifade eden Hamit Atlı ve Emre Aydemir, televizyon kanalını izlemek isteyenlerin “Frekans: 12729, Dikey (V) Seymbol: 30000” frekans bilgilerinden kanalı takip edebileceklerini ifade ettiler.