SON DAKİKA

BEÜ’de Anneler Günü Konseri

Bu haber 09 Mayıs 2018 - 9:39 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bitlis Eren Üniversitesi Kadın ve Genç Girişimcileri Destekleme Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi (BEKGEM) tarafından düzenlenen Anneler Günü etkinliği kapsamında TRT İstanbul Radyosu TSM Korosu Ses Sanatçısı Ayşen Birgör” konseri düzenlendi.

Merkezi Konferans salonunda gerçekleştirilen konsere Akademik ve idari personel ile çok sayıda öğrenci katıldı. Konserde Ayşen Birgör’e, TRT İstanbul Radyosu TSM Saz Sanatçıları Ayhan Çakır, B. Gürcan Yaman, İsmail Karaşin, Serdar Açın, Eren Ergen eşlik etti.

Konuşmasına şiir okuyarak başlayan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sabir Rüstemli, BEKGEM tarafından düzenlenen ‘Bu anlamlı programa hoş geldiniz’ diyerek tüm annelerin anneler gününü kutladı.

Büyük beğeni alan konserde Ayşen Birgör, böylesine güzel bir şehir ve üniversiteye geldikleri için çok mutlu olduklarını ifade etti. Gördüğü ilgiden dolayı memnun kalan Ayşen Birgör: “Bizleri davet eden, ağırlayan ve dinleyen herkese teşekkür ederim.” dedi.

Türk Sanat Musikisi parçalarının yer aldığı konserde katılımcılar keyifli dakikalar geçirdi. Konser, Prof. Dr. Sabir Rüstemli tarafından Ayşen Birgör’e plaket ve çiçek takdim edilmesinin ardından toplu fotoğraf çekilmesiyle sona erdi.