SON DAKİKA

BEÜ REKTÖRÜ MALAZGİRT ZAFERİ KUTLAMALARI İÇİN BİLAL ERDOĞAN’IN BULUNDUĞU TOPLANTIYA KATILDI

Bu haber 12 Temmuz 2019 - 7:02 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) Rektörü Prof. Dr. Erdal Necip Yardım, bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan Malazgirt Zaferi ve Anadolu’nun Fethi’nin 948. Yıl Dönümü kutlamaları için Okçular Vakfı tarafından düzenlenen koordinasyon toplantısına katıldı.

Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Bilal Erdoğan, Okçular Vakfı Başkanı ve Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı ve Ulaştırma Bakanlığı temsilcileri, BEÜ Rektörü Yardım ve birçok kurum temsilcisi Okçular Vakfı’nda düzenlenen Ahlat – Malazgirt Koordinasyon Toplantısı’na katıldı.

“Bu etkinliği Ahlat-Malazgirt olarak planladık. İlk günlerinin Ahlat’ta başladığı son günün Malazgirt’te tamamlandığı bir etkinlik olarak tasarladık” diyen Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Bilal Erdoğan, Malazgirt Zaferi ve Anadolu’nun Fethi’nin 948. Yıl Dönümü kutlamaları için yapılacak etkinliklere Ahlat ve Malazgirt’e bütün vatandaşları beklediklerini duyurdu. İstanbul’da gerçekleşen istişare toplantısında bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Malazgirt Zaferi ve Anadolu’nun Fethi’nin 948. Yıl Dönümü etkinlikleri konuşuldu.