SON DAKİKA

ARZU ÖZKAN TATVAN’DAKİ GÖNÜL ELÇİLERİ İLE VEDALAŞTI

Bu haber 08 Temmuz 2020 - 7:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Valiler kararnamesiyle Tunceli Valisi olarak atanan Mehmet Ali Özkan’ın eşi Arzu Özkan, eşinin önceki görev yeri olan Bitlis’in Tatvan ilçesindeki Gönül Elçileri ile vedalaştı. Tatvan’da olduğu 4 yıllık süre zarfında Gönül Elçileri Tatvan Temsilcisi olarak çalışmalar yürüten Arzu Özkan için, Tatvan’daki Gönül Elçileri tarafından veda programı düzenlendi. İlçedeki özel bir işletmede organize edilen veda programı koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamındaki sosyal mesafe ve diğer kurallar uygulanarak gerçekleştirildi. Şehitler için okunan dualarla başlayan programda kısa bir konuşma yapan Gönül Elçisi Arzu Özkan, “Şehitlerimiz ve gazilerimiz bizim için çok özeldir.

Yaşlılarımız ve engelliler ile özel çocuklarımızı da hiçbir zaman yalnız bırakmamaya gayret ediyoruz” dedi. Tatvan’ı ve yöre halkını çok sevdiklerini ifade eden Arzu Özkan, “Mümkün oldukça buradaki vatandaşlar ile bir arada olmaya özen gösterdik. İlçe merkezi ve köylerdeki öğrencilerimiz ile çocuklarımızın ihtiyaçlarına cevap olmaya çalıştık. Şehitlerimizi yakınlarını, gazilerimizi, dul, yetim ve öksüz çocuklarımızı hiçbir zaman yalnız bırakmadık. Bedensel engelliler ve özel çocuklarımıza sevgimizi hiçbir zaman eksik etmedik.

İmkanlar doğrultusunda tüm ihtiyaç sahiplerine destek olmaya çalıştık. Görev değişikliği dolayısıyla buradan ayrılıyoruz, hakkınızı helal edin. Buradaki şehit yakınlarımız, gazilerimiz, dul ve yetim çocuklarımız, engellilerimiz, özel çocuklarımız, hepsi size emanet. Lütfen onları yalnız bırakmayın, sevginizi, ilginizi eksik etmeyin. Onlar bizim için çok özeldirler. Onları öncelikle Allah’a sonra sizlere emanet ediyoruz” diye konuştu. Programa, Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani’nin eşi Gülsüm Geylani ve ilçedeki Gönül Elçileri ile kamu kurum amirlerinin eşleri katıldı.

mersin escort