SON DAKİKA

Adilcevaz Belediye Başkanı Gürsoy, Hizmetlerini Anlattı

Bu haber 23 Şubat 2018 - 9:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bitlis’in Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy,Belediye Meclis üyeleri ve AK Parti ilçe teşkilatının katıldığı toplantıda konuştu. Başkan Gürsoy, Adilcevaz’ın yaşanılabilir bir ilçe konumuna gelmesi için hizmet edeceklerini belirterek, “Biz ilçemizi çok seviyoruz.İlçemize ve halkımıza en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz. İnşallah kalıcı ve büyük projelerle işlerimizi devam ettireceğiz.”dedi.

Adilcevaz Belediye Başkanı Gürsoy, Belediye Meclis üyeleri ,AK Parti Adilcevaz İlçe Başkanı A. Hamdi Tutçu,İl Genel Meclis üyesi, Hamdi Sergici ve  AK Parti ilçe teşkilatı üyeleriyle toplantıda bir araya gelerek, yaptıkları hizmetleri anlattı.
Belediye Meclis salonunda düzenlenen toplantıda konuşan Başkan Gürsoy, Adilcevaz’ın daha yaşanılabilir bir ilçe haline gelmesi için büyük çaba gösterdikmerini söyledi.

Başkan Gürsoy şöyle konuştu:
” Her zaman söylediğimiz gibi siyasetçinin ana amacı, en büyük arzusu ve görevi yaşadığı şehirde, sorumlu olduğu insanları mutlu etmektir. Biz de bu kapsamda memleket sevdasıyla hemşerilerimize en iyi hizmeti yapmanın gayreti içerisindeyiz. Biz, bu toplantılar vesilesiyle de toplumu dinleme fırsatı buluyoruz. Toplumun her kesimini ayrım yapmadan sendikalar, sivil toplum örgütleri ve muhtarların yanı sıra herkesi dinleyerek kendimize doğru istikamet çizme fırsatını buluyoruz. İlçemizi her yerde en iyi şekilde temsil etmeye gayret ederken,  sizlerin görüşlerini alıp kendi istikametimizi ona göre çizip doğru yolda ilerlemek için bu toplantıları gerçekleştiriyoruz. Biz ilçemizi çok seviyoruz. İlçemize ve halkımıza en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz. İnşallah kalıcı ve büyük projelerle işlerimizi devam ettireceğiz. Bizler kadere iman etmiş insanlarız. Hemşerilerimizin bizlerden beklentileri’nin yüksek olduğunun da farkındayız. İnşallah bu beklentilere layık olmaya ve ilçemizi en iyi yerlere getirmeye gayret edeceğiz.” dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Hamdi Tutçu ise, Adilcevaz Belediyesi’nin çalışmalarını takdir ettiklerini belirterek, gayretlerinden dolayı Başkan Gürsoy’a teşekkür etti.